Naujienos

19 vasario
2019

Pradėti darbai bus tęsiami

Bendrovėje „Kauno autobusai“ vyksta vadovybės pasikeitimai. Ilgametis „Kauno autobusų“ vadovas Mindaugas Grigelis nusprendė palikti bendrovės generalinio direktoriaus postą .

Plačiau
18 vasario
2019

Vežantys pokyčiai atvyko: išbandyk naujienas pirmas!

„Vežantys pokyčiai atvyko!“ – tokiu šūkiu kauniečius antradienį pasitiks naujieji „Temsa“ autobusai. Poezija autobuse, o gal modernus šokis ar virtuali realybė? Nuo 11 iki 12 valandos miesto centre kursuos 4 specialūs nemokami autobusai, kurių keleiviai bus kviečiami monotonišką kelionę iškeisti į nekasdieniškus potyrius.

Plačiau
15 vasario
2019

Kauno viešasis transportas atsinaujina: netrukus į gatves išriedės 25 naujutėliai autobusai

Kitą savaitę į Kauno gatves išriedės 25 nauji žemagrindžiai „Temsa“ autobusai. Naujosios transporto priemonės šiuo metu registruojamos, tikrinamos bei pritaikomos keleivių vežimui. Iki metų pabaigos Kauną pasieks 85 nauji troleibusai, o prasidėjusios 100 hibridinių autobusų pirkimo procedūros – dar vienas žingsnis iš pagrindų atnaujinant Kauno viešąjį transportą.

Plačiau
09 vasario
2019

Jubiliejus – proga ir prisiminti, ir pažvelgti į priekį

Šiomis dienomis sukanka lygiai 85-eri metai, kai Kaune buvo įsteigta autobusų įmonė keleiviams vežti. Nuo 1934-ųjų pasikeitė ne viena politinė epocha, tobulėjo pats transportas, technologijos, o bendrovė „Kauno autobusai“ užaugo kartu su savo keleiviais.

Plačiau
01 vasario
2019

„Kauno autobusų“ auksarankiai: transporto priemonės keičiasi, bet darbas išlieka tas pats

Bendrovės „Kauno autobusai“ pagrindinis tikslas – sudaryti galimybes kauniečiams ir miesto svečiams laivai judėti mieste viešuoju transportu, prireikus greitai ir saugiai pasiekti gyvenimo, darbo, mokymosi, sveikatinimosi vietas, įsikūrusias miesto artimosiose apylinkėse. Šiam tikslui įgyvendinti bendrovė eksploatuoja per 250 autobusų. Tam, kad jie kasdien į gatves išriedėtų techniškai tvarkingi, bendrovėje dirba ne vienas ilgametę patirtį turintis savo srities meistras.

Plačiau

Pereiti
į KVT