Naujienos

27 kovo
2019

Aleksoto funikulierius atnaujina savo įrangą

Aleksoto apžvalgos aikštelės rekonstrukcijai artėjant link pabaigos, bus atnaujintas ir vienas iš miesto simbolių – Aleksoto funikulierius. Nuo kovo 20 dienos pradedamas remontuoti keltuvas darbą atnaujins vasaros pradžioje.

Plačiau
27 kovo
2019

Mindaugas Grigelis grįžta vadovauti bendrovei

Mindaugas Grigelis grįžta vadovauti bendrovei. Jis iš generalinio direktoriaus pareigų buvo pasitraukęs, kai kilo skandalas, kad nauji autobusai pirkti iš įmonės, kurioje dirba jo sūnus.

Plačiau
21 vasario
2019

16 trulo ratai: meilė laisvei veža!

„Heyy Hau Kaunieti! Ar tu pasiruošęs? Mes atvažiuojam!“ – tokiais jaunatviškai emocingais žodžiais vasario 14-ąją į pakvaišusią kelionę 16-ojo maršruto troleibusu kauniečius kvietė KTU Inžinerijos licėjaus teatro studijos "Kubas" jaunuoliai.

Plačiau
18 vasario
2019

Vežantys pokyčiai atvyko: išbandyk naujienas pirmas!

„Vežantys pokyčiai atvyko!“ – tokiu šūkiu kauniečius antradienį pasitiks naujieji „Temsa“ autobusai. Poezija autobuse, o gal modernus šokis ar virtuali realybė? Nuo 11 iki 12 valandos miesto centre kursuos 4 specialūs nemokami autobusai, kurių keleiviai bus kviečiami monotonišką kelionę iškeisti į nekasdieniškus potyrius.

Plačiau
15 vasario
2019

Kauno viešasis transportas atsinaujina: netrukus į gatves išriedės 25 naujutėliai autobusai

Kitą savaitę į Kauno gatves išriedės 25 nauji žemagrindžiai „Temsa“ autobusai. Naujosios transporto priemonės šiuo metu registruojamos, tikrinamos bei pritaikomos keleivių vežimui. Iki metų pabaigos Kauną pasieks 85 nauji troleibusai, o prasidėjusios 100 hibridinių autobusų pirkimo procedūros – dar vienas žingsnis iš pagrindų atnaujinant Kauno viešąjį transportą.

Plačiau

Pereiti
į KVT