Naujienos

22 rugsėjo
2020

Pirmasis moderniausias hibridinis autobusas jau Kaune

Išaušo ilgai laukta diena – Kauną pasiekė pirmasis iš šimto naujasis hibridinis „MAN Lion's City“ autobusas. Autobusas atvežtas į bendrovės „Adampolis“ techninę bazę, kur atliekama pirminė techninė apžiūra. Sumontavus papildomą įrangą, hibridas bus perduotas bendrovei „Kauno autobusai“ ir jau spalio mėnesį pasirodys Kauno gatvėse.

Plačiau
21 rugsėjo
2020

Pailsėkime nuo automobilio: rugsėjo 22-ąją viešuoju transportu Kaune keliausime nemokamai

Kasmet rugsėjo 16–22 dienomis visoje Europoje minima darnaus judumo savaitė, skatinanti tausoti gamtą ir kiekvienam savaip prisidėti prie oro taršos mažinimo. Vienas efektyviausių būdų leisti gamtai atsikvėpti – bent trumpam palikti nuošalyje motorizuotas transporto priemones. Dviračiai, paspirtukai, o galbūt kelionė į darbus ar mokslus tiesiog pėsčiomis arba viešuoju transportu. Pastarasis rugsėjo 22 d. Kaune tradiciškai keleivius veš už dyką.

Plačiau
18 rugsėjo
2020

Į Kauno viešąjį transportą grįžta prekyba bilietais ir keleivių įlipimas pro priekines duris

Kauno miesto viešajame transporte nuo rugsėjo 23 d. keleiviai vėl galės įsigyti bilietus iš vairuotojų ir įlipti pro priekines duris. Tokio sprendimo prieita konstatavus, kad Kauno savivaldybėje šiuo metu sėkmingai suvaldyta epidemiologinė situacija ir galimos rizikos yra sumažintos iki minimumo. Be to, diegiamos naujovės keleivių kontrolėje.

Plačiau
17 rugsėjo
2020

Svarbi informacija keleiviams dėl 21-ojo maršruto autobusų

Dėl remontuojamo A. Meškinio (Kleboniškio) tilto ties Panerių gatve, rugsėjo 19 d. 21-ojo maršruto autobusai, išvykstantys iš Kauno pilies stotelės 6.48 val. ir 8.28 val., važiuos tik iki stotelės ,,Šiaurinio aplinkkelio tiltas". Iš Salių 7.03 val. ir 8.45 val. autobusai nevažiuos.

Plačiau
02 rugsėjo
2020

Lengvatos viešuoju transportu keliaujantiems moksleiviams ir studentams

Nauji mokslo metai moksleiviams bei studentams tampa įtemptu laikotarpiu ir dėl pasikeitusios kasdienybės ir dėl kelionės į mokymosi įstaigas. Kadangi viešuoju transportu keliaujantys studentai ir moksleiviai pažymėjimų sulaukia tik įpusėjus rugsėjui, o štai, be tokio dokumento lengvatos viešajame transporte negalioja, tačiau yra kitas sprendimas.

Plačiau

Pereiti
į KVT

Skip to content