Kauno autobusaiKita informacijaKorupcijos prevencija

Korupcijos prevencija

UAB  „Kauno autobusai“, siekdama užtikrinti savo veiklos skaidrumą vadovaujasi korupcijos prevencijos nuostatomis – siekiant užkirsti kelią korupcijos apraiškoms įmonės veikloje.

Vykdant korupcijos prevenciją kviečiame būti pilietiškais ir prašome informaciją apie galimus pažeidimus ir galimai neteisėtus bendrovės darbuotojų veiksmus pranešti elektroniniu paštu  mindaugas.klimasauskas@kaunoautobusai.lt  arba raštu Raudondvario pl. 105, 47185 Kaunas.

Jeigu pageidaujate galite nurodyti savo kontaktinę informaciją, tačiau tai yra Jūsų laisvai pasirinkta teisė. Bendrovė ,,Kauno autobusai“ garantuoja konfidencialumą ir užtikrina bet kokių Jūsų duomenų anonimiškumą. Kiekvienas atvejis bus išsamiai nagrinėjamas ir įvertintas. Iš anksto dėkojame  prisidėjus prie bendro tikslo užkirsti kelią korupcijos apraiškoms.

Taip pat primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikalstamos veikos padarymu. Už tokius veiksmus teisės aktų nustatyta tvarka gresia baudžiamoji atsakomybė.


Pereiti
į KVT

Skip to content