Kauno autobusaiBe kategorijosIšbandyk Kauno viešąjį transportą !

Išbandyk Kauno viešąjį transportą !

2023 rugsėjo 18

Rugsėjo 22 d.  dieną visi kauniečiai bei Kauno svečiai viešuoju transportu keliaus nemokamai, o keleiviai atvykę į keleivių aptarnavimo centrą (Laisvės al. 114) ir pasipildę viešojo transporto kortelę 5 Eur ir daugiau, gaus dovanėlę.

Visos darnaus judumo savaitės metu raginsime keleivius susipažinti su viešuoju transportu ir atrasti patogią keliavimo alternatyvą Kauno autobusais bei troleibusais. Užsukę į keleivių aptarnavimo centrą, keleiviai galės gauti individualią konsultaciją apie jiems tinkamiausius bilietus, nuolaidas, sužinoti bilietų įsigijimo galimybes bei kaip tinkamai pažymėti bilietą. Taip pat UAB „Kauno autobusai“ specialistai padės suplanuoti  individualų maršrutą keleiviui pagal jo pageidavimus bei pasidalins patarimais, kaip tą nesunkiai gali padaryti kiekvienas.

Tai itin naudinga mažiesiems keleiviams, pradedantiesiems pirmąsias keliones viešuoju transportu – specialistai atsakys į visus rūpimus klausimus (pvz., ką daryti palikus asmeninius daiktus transporte, praradus moksleivio pažymėjimą ir kt.).


Pereiti
į KVT

Skip to content