Kauno autobusaiBe kategorijosĮmonių darbuotojams – pigesnės kelionės Kauno miesto viešuoju transportu

Įmonių darbuotojams – pigesnės kelionės Kauno miesto viešuoju transportu

2024 gegužės 15

Atsinaujinęs Kauno viešasis transportas siūlo į darbą ir iš jo keliauti miesto autobusais ir troleibusais. Nuo šiol juridiniai asmenys gali įsigyti metinius viešojo transporto bilietus už beveik trečdaliu mažesnę kainą. Taip siekiama ne tik skatinti darnų judumą, bet ir pasiūlyti pigesnę keliavimo alternatyvą.


Kas tai?

Terminuotasis elektroninis bilietas įmonių darbuotojams, suteikiantis teisę keliauti Kauno viešuoju transportu 365 kalendorines dienas.


Kas gali įsigyti?

Bet kuri įmonė.


Kokia kaina?

Kai įmonės šių bilietų vienu metu perka 100 ir daugiau vienetų, kaina 193 Eurus įskaitant PVM

(įprasta kaina – 275 Eur įskaitant PVM).


Minimalus bilietų skaičius

Sumažinta kaina taikoma tuo atveju, kai įmonė įsigyja ne mažiau nei 100 bilietų vienu metu. Įsigijus 100 vnt. ar daugiau bilietų, metus laiko galėsite pirkti pavienius bilietus už šią specialią įmonėms taikomą kainą.


Kiek laiko galioja metinis bilietas?

365 kalendorines dienas nuo pasirinktos bilieto galiojimo dienos, bet ne vėliau kaip 14 dienų po įsigijimo.


Kiek kartų per dieną galima keliauti viešuoju transportu su metiniu bilietu?

Neribotai – darbuotojai, turintys šį bilietą, gali keliauti nors ir 100 kartų per dieną.


Kuriomis savaitės dienomis galima keliauti su šiuo metiniu bilietu?

Visomis.


Ar reikia įsigyti viešojo transporto kortelę?

Šie bilietai yra papildomi į viešojo transporto korteles. Jei darbuotojas jau turi viešojo transporto elektroninio bilieto kortelę, jos įsigyti nereikia. Jei darbuotojas neturi viešojo transporto elektroninio bilieto kortelės, reikia ją įsigyti (kaina 1,5 Eur). Viešojo transporto elektroninio bilieto korteles įsigyti galima kartu su 365 dienų terminuotaisiais elektroniniais bilietais.


Kur galima kreiptis, norint įsigyti metinius įmonių bilietus?

Kreiptis į UAB „Kauno autobusai“ telefonu +3706 947 2883.


Koks tikslas?

Darnaus judumo skatinimas – vienas iš pagrindinių UAB „Kauno autobusai“ siekių, todėl skatinti keliauti viešuoju transportui turime įvairiais būdais – ne tik naujomis, mažiau taršiomis transporto priemonėmis, bet ir keleiviui patogia bilietų sistema ar specialia bilietų kainodara įmonėms, skatinančioms ir motyvuojančioms savo darbuotojus keliauti šia keliavimo alternatyva.

Visgi, toks sprendimas – naudingas ne tik įmonėms, bet ir miestui,  jo gyventojams. Tikimės, kad keliaujančiųjų viešuoju transportu vis daugės – tai leis sumažinti gatvių apkrovimą individualiais automobiliais, eismo spūstis piko metu ir taip prisidėti prie taršos mažinimo.


Pereiti
į KVT

Skip to content