Kauno autobusaiBe kategorijosAleksoto funikulieriumi keliaukite nemokamai

Aleksoto funikulieriumi keliaukite nemokamai

2022 birželio 27

Mieli kauniečiai bei Kauno svečiai!

Kaunui tapus Europos kultūros sostine, kviečiame visus aplankyti vieną iš miesto kultūros paveldo objektų – Aleksoto funikulierių. Vienas iš dviejų miesto ir šalies keltuvų bei vienas seniausių veikiančių keltuvų Europoje veikia nuo 1935 m., o Kaunas – vienintelis miestas Baltijos šalyse, kuriame galima naudotis šia unikalia transporto priemone. Aleksoto funikulieriaus vagonai talpina 25 keleivius, o išlipimo stotelę pasieksite kiek ilgiau nei per vieną minutę.

Nuo liepos 1 dienos UAB „Kauno autobusai“ skelbia vasaros akciją – kiekvienas pasipildęs viešojo transporto kortelę (minimali suma – 5 Eur) naujajame keleivių aptarnavimo centre, Aleksoto funikulieriumi persikelti į abi puses (arba du kartus į vieną) galės  nemokamai.

Norint pasinaudoti akcija, reikia:

  • Pasipildyti viešojo transporto kortelę nuo liepos 1 d. iki liepos 31 d.

naujajame keleivių aptarnavimo centre (Laisvės al. 114) ne mažesne nei 5 eurų suma.

  • Funikulieriaus darbuotojui pateikti viešojo transporto kortelę ir pirkimo – pardavimo KVITĄ įrodantį, kad ji papildyta ne mažesne nei 5 eurų suma.

Pasinaudoti nemokamu važiavimu (pirmyn ir atgal arba du kartus į vieną pusę) Aleksoto funikulieriumi galėsite nuo liepos 1d. iki rugpjūčio 31 d.

Funikulieriaus darbo laikas:  I–VII 7:00–19:00 val., pietų pertrauka 12:00–13:00 val.

Adresas: Amerikos lietuvių g. 6, Kaunas

Daugiau informacijos: https://kaunoautobusai.lt/paslaugos/aleksoto-funikulierius/


Pereiti
į KVT

Skip to content