Kauno autobusaiNaujienos3 mln. pažymėtų e.bilietų skaičiuosianti mobilioji programėlė „Žiogas“ atsinaujina !

3 mln. pažymėtų e.bilietų skaičiuosianti mobilioji programėlė „Žiogas“ atsinaujina !

2020 kovo 11

Prieš kiek daugiau nei metus pradėjusios veikti Kauno viešojo transporto bilietų žymėjimo programėlės „Žiogas“ gretos ir toliau sparčiai auga. Netrukus programėle bus pažymėti 3 milijonai elektroninių bilietų. Nuolat augantis išmanų keliavimo būdą pasirenkančių keleivių skaičius skatina programėlę tobulinti.

Šį trečiadienį (kovo 11 d.) buvo atnaujinamos kelios mobiliosios programėlės funkcijos.

Kas pasikeitė?

Greitesnis bilietų žymėjimas. Programėlė nuo šiol įsimins apie tai kokiu būdu žymite elektroninį bilietą (skenuojate brūkšninį kodą ar vedate trijų skaitmenų kodą). Ši funkcija nereikalaus vartotojui atlikti papildomų žingsnių ruošiantis žymėti elektroninį bilietą.

Paprastesnis sąskaitos papildymas. Pastebėjus, kad „Žiogo“ sąskaitoje trūksta pinigų sumos bilietui pažymėti, programėlė automatiškai primins apie reikalingą sąskaitos papildymą.

Didesnis ir pulsuojantis bilieto žymėjimo mygtukas. Nuol šiol ši funkcija bus matomesnė ir primins apie reikalingą bilieto žymėjimo proceso užbaigimą.

Į ką atkreipti dėmesį?

Jeigu Jūsų mobiliajame įrenginyje esančių programėlių atnaujinimas yra automatinis, programėlė atsinaujins savaime.

Ar Jūsų programėlė atsinaujino galite sužinoti „Google Play“ arba „Apple Store“ parduotuvėse (priklauso nuo mobiliojo įrenginio) suvedę programėlės pavadinimą „Žiogas“. Jeigu programėlė neatsinaujino, Jums bus pasiūlyta ją atnaujinti savarankiškai. Jeigu ekrane nematysite funkcijos „Atnaujinti“, sveikiname, Jūsų programėlė jau atsinaujino. Atnaujinus programėlę visi duomenys bus perkelti į naująją.

Kas nutiks jeigu naudosiuosi neatnaujinta programėle? Programėle ir toliau galėsite žymėti bilietus, tačiau tik tuo atveju, kol „Žiogo“ sąskaitoje turėsite pinigų. Jiems pasibaigus ir norėdami papildyti sąskaitą dar kartą, turėsite atnaujinti programėlę.

Rudenį atliktas nepriklausomas viešosios nuomonės tyrimas apie viešojo transporto paslaugų kokybę atskleidė, kad net 82 proc. respondentų, naudojančių mobiliąją programėlę „Žiogas“, ją rekomenduotų ir kitiems. Ačiū, kad renkatės išmanų būdą keliauti !

Pirmosiomis „Žiogo“ veikimo dienomis keleiviai pažymėjo daugiau nei 1000 elektroninių bilietų, o šiuo metu šis skaičius siekia 10.000 per dieną. Atlikto tyrimo duomenimis, „Žiogą“ savo kelionei dažniausiai renkasi 26-45 metų keleiviai, kurie viešuoju transportu vyksta į darbą bei studijas.

Mobilioji programėlė – geriausias būdas taupyti pinigus keliaujant viešuoju transportu. Keleiviai pažymėję bilietą „Žiogu“, per pusvalandį turi galimybę persėsti į kitą viešąjį transportą nemokamai. Kiekvienas pažymėtas bilietas pridedamas prie per mėnesį keleivio išleistos pinigų sumos, kuriai pasiekus mėnesinio bilieto vertę, kalendorinio mėnesio laikotarpiu, likusios kelionės nekainuoja nei cento. Vidutiniškai per mėnesį tokia teise pasinaudoja daugiau nei 3500 asmenų.

Bilietų pažymimu kortelėmis statistika rodo, kad dalis keleivių per mėnesį vienkartiniams bilietams išleidžia daugiau nei kainuoja terminuotasis bilietas. Dalis klientų papildo korteles mėnesio bilietais, tačiau nevažiuoja tiek kartų, kiek jiems kainuotų važiuojant vienkartiniais bilietais. „Žiogą“ pasirinkęs keleivis visuomet išleis tik tiek, kiek važiuos, bet ne daugiau nei mėnesinis bilietas.

Programėlė patraukli taupantiems ne tik pinigus, bet ir laiką. Norėdami įsigyti bilietą, keleiviai neprivalo ieškoti piniginės ar netoliese esančio spaudos kiosko. Pakanka telefone turėti mobiliąją programėlę ir papildyti sąskaitą norima pinigų suma. Elektroninį bilietą keleivis gali pažymėti nuskaitydamas transporto priemonės išorėje arba viduje esantį QR kodą, arba suvesdamas unikalią trijų skaičių kombinaciją. Patvirtinęs žymėjimą keleivis privalo parodyti elektroninį bilietą ne tik vairuotojui, bet ir kontrolės metu jį tikrinančiam kontrolieriui.


Pereiti
į KVT

Skip to content