Kauno autobusaiBe kategorijosVairuotojai sulaukia vis daugiau keleivių padėkų

Vairuotojai sulaukia vis daugiau keleivių padėkų

2017 lapkričio 15

Pastarosiomis dienomis miesto viešojo transporto keleiviai negaili gerų žodžių už paprastus, bet būtent keleiviui reikšmingus poelgius.

Į bendrovę kreipėsi du garbingo amžiaus sutuoktiniai, kurie nuoširdžiausius padėkos žodžius išsakė vairuotojui, kantriai laukusio, kol keleiviai ateis iki stotelės ir įlips į autobusą. „Pamatėme stotelėje stovintį mums reikalingą 37-ojo maršruto autobusą, buvome dar tolokai ir jau nebesitikėjome spėti, nes amžius toks, kad pabėgėti sunkoka, – pasakojo vyriškis. – Bet vairuotojas kantriai lukterėjo, kol mes įlipsime. Nuoširdžiausias ačiū jam.“

Keleiviai nebuvo įsidėmėję vairuotojo pavardės, bet bendrovės darbuotojams pavyko nustatyti, kad autobusą tuomet vairavo Vilius Pūkas. Pats vairuotojas nesureikšmina savo poelgio ir teigia visuomet pagal galimybes palaukiantis, kol keleiviai įlips į autobusą, pažymės bilietą.

Keleivės padėkos žodžių sulaukė ir autobuso vairuotojas Gintaras Brazinskas. Lapkričio 9 dieną kaunietė Roma Dziubienė 28-ojo maršruto autobuse paliko megztą rankinę. Pasak jos, rankinė buvo jai labai vertinga. Moteris, apsižiūrėjusi, kad paliko rankinę, nedelsdama ėmėsi ieškoti nuvažiavusio autobuso ir netrukus jį pasivijo. Vairuotojas patvirtino, kad rankinė rasta. Beje, paliktą rankinę vairuotojui atnešė to paties autobuso keleiviai. Tad padėkos nusipelno ne tik vairuotojas, bet ir sąžiningi keleiviai.


Pereiti
į KVT