Kauno autobusaiNaujienosUAB „Kauno autobusai“ apdovanoti už aktyviausią trišalį bendradarbiavimą

UAB „Kauno autobusai“ apdovanoti už aktyviausią trišalį bendradarbiavimą

2019 spalio 22

Spalio 10 d. Kaune vykusioje Užimtumo tarnybos konferencijoje „Darbdaviai 2019“ įteikti apdovanojimai šalies darbdaviams, per Nepriklausomybės laikotarpį labiausiai prisidėjusiems didinant gyventojų užimtumą įvairiuose Lietuvos regionuose. Tai vienas iš renginių, skirtų paminėti Užimtumo tarnybos šimtmetį ir pirmuosius Užimtumo tarnybos veiklos metus, kuriame pristatytos bendradarbiavimo gerosios patirtys didinant gyventojų užimtumą, šiandienos pasaulio ir Lietuvos ekonomikos įžvalgos.

Užimtumo tarnybos konferencija „Darbdaviai 2019“. Užimtumo tarnybos nuotr.

Devintą kartą organizuojamuose darbdavių apdovanojimuose padėkos buvo įteiktos už socialiai atsakingą veiklos vykdymą, už užimtumo didinimą aukščiausio nedarbo teritorijose, už konkurencingiausią siūlomą atlyginimą, už tvariausią įdarbinimą, už aktyviausią trišalį bendradarbiavimą, už pameistrystės populiarinimą, už mobilumo didinimą, už bendradarbiavimą didinant užimtumą. Taip pat buvo padėkota daugiausiai Užimtumo tarnybos klientų įdarbinusiems darbdaviams.

Apdovanojimą už aktyviausią trišalį bendradarbiavimą atsiėmęs UAB „Kauno autobusai“ generalinis direktorius Mindaugas Grigelis džiaugėsi  naudingu ir ilgalaikiu bendradarbiavimu su Užimtumo tarnyba ir linkėjo toliau sėkmingai vykdyti savo veiklą.„ Tik esant patenkintiems klientams, kurie įgyja kvalifikaciją susirado mėgstamą darbą ir patenkintiems partneriams, kuriems Užimtumo tarnyba padėjo surasti tinkamus darbuotojus gali sulaukti 100 metų veiklos jubiliejaus. Būkite inovatyvūs, būkite kūrybingi, būkite reikalingi“, – kalbėjo Mindaugas Grigelis.

UAB „Kauno autobusai“ generalinis direktorius Mindaugas Grigelis (dešinėje). Užimtumo tarnybos nuotr.

Suteikiant nominaciją už aktyviausią trišalį bendradarbiavimą  vertinta kurie darbdaviai labiausiai prisideda prie tinkslingo Užimtumo tarnybos klientų kvalifikacijos suteikimo, sudarydami trišalio bendradarbiavimo sutartis.

Visos padėkos buvo skirtos darbdaviams, kurie be valstybės finansinės paramos įdarbino Užimtumo tarnybos klientus. Apdovanojamos įmonės buvo atrinktos iš 62 152 šalies įmonių, su kuriomis Užimtumo tarnyba bendradarbiauja.


Pereiti
į KVT