Kauno autobusaiBe kategorijosSąžiningas poelgis atspindi darbuotojų vertybes

Sąžiningas poelgis atspindi darbuotojų vertybes

2018 liepos 27

Kaip pasielgtumėte, jei netikėtai rastumėte kažkieno pamestą keturženklę pinigų sumą? Toks klausimas net nekilo UAB „Kauno autobusai“ troleibuso vairuotojui, kuris troleibuse rado vyrišką rankinę su didele pinigų suma.

Stulbinančios radybos troleibuse

„Kaip įprasta, galinėje maršruto stotelėje apėjau ir apžiūrėjau troleibuso saloną, patikrinau, ar viskas tvarkoje, – pasakojo vairuotojas. – Troleibuso gale, ant rato posparnio pamačiau paliktą vyrišką rankinę. Atidaręs radau jos savininko asmens dokumentus ir iškart pranešiau troleibusų parko dispečeriams, kad asmuo 15-ojo maršruto troleibuse paliko savo daiktus.“

Pasak vairuotojo, paprastai, kai randami pamesti vienokie ar kitokie daiktai, jų savininkai atsiliepia per vieną–dvi valandas, jei randami asmens dokumentai, iškart susisiekiama  su mokymo įstaiga, darboviete arba pranešama policijai. Šįkart savininkas iškart neatsiliepė, tad grįžus į parką, rankinė buvo perduota dispečeriams. Perduodant buvo patikrintas rankinės turinys, kuris gerokai nustebino darbuotojus – joje rasta beveik 6 500 eurų.

Rankinės savininkas savo turtą atsiėmė tik kitą dieną, kai apie radinį jam pranešė troleibusų parko darbuotojai.

Pasak bendrovės generalinio direktoriaus Mindaugo Grigelio, toks poelgis tik dar kartą patvirtino, kad bendrovės darbuotojai yra sąžiningi, pilietiški ir garbingi. Jie visi verti didelės padėkos.

Kur ieškoti autobuse ar troleibuse pamestų daiktų

Primename keleiviams, kad autobuse ar troleibuse palikus kokius nors daiktus, reikia skambinti nemokamu telefonu 8 800  200 00.

Transporte rasti daiktai saugomi dispečerinėse:

Rastus daiktus vairuotojas į dispečerinę atneša baigęs darbą, todėl skambinti dėl pamesto daikto rekomenduojame kitą dieną.

Daugiau informacijos rasite čia.


Pereiti
į KVT