Kauno autobusaiBe kategorijosNemokamos viešojo transporto paslaugos asmenims, bėgantiems nuo karo Ukrainoje

Nemokamos viešojo transporto paslaugos asmenims, bėgantiems nuo karo Ukrainoje

2022 gruodžio 26

Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimu, 2023-aisiais metais atvykusiems užsieniečiams, pasitraukusiems iš Ukrainos dėl Rusijos vykdomų karinių veiksmų, pateikus 2023-aisiais išduotą Migracijos departamento registracijos kortelę arba 2023-aisiais metais išduotą galiojantį leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje dėl humanitarinių priežasčių ir užsienio valstybės išduotą asmens dokumentą, bus nemokamai išduodama vardinė elektroninio bilieto kortelė su papildytu 365 terminuotu elektroniniu bilietu, užtikrinančiu vieneriems metams nemokamas keliones Kauno miesto viešojo transporto autobusais ir troleibusais.

Viešojo transporto bilietą atsiimti galima aptarnavimo punkte Laisvės al. 114, Kaunas. Kontaktas pasiteiravimui nemokamu telefonu: 8 800 20000 (iš pasirinkimo meniu pasirinkti 5 „Kauno autobusai“).

Išduodamas lengvatinis el. bilietas yra vardinis ir jis nesuteikia teisės kitam asmeniui juo naudotis. Viešojo transporto kontrolės metu, asmuo kartu su turimu lengvatiniu bilietu privalo pateikti ir asmens tapatybę įrodantį dokumentą

Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimą rasite čia: https://ta.kaunas.lt/legal-acts/12493


Pereiti
į KVT

Skip to content