Naujienos

08 kovo
2023

Kovo 11 d. viešasis transportas ir Aleksoto funikulierius – nemokami

Kovo 11 – ąją, minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami keliauti nemokamu Kauno miesto viešuoju transportu bei kilti / leistis Aleksoto funikulieriumi.

Plačiau
13 vasario
2023

Valstybės atkūrimo dieną nemokamas viešasis transportas

Viešasis transportas vasario 16-ąją visus veš nemokamai ir važiuos įprastais maršrutais pagal sekmadienio ir šventinės dienos tvarkaraščius.

10 vasario
2023

Nuo vasario 13 d. keičiasi tvarkaraščiai

Nuo vasario 13 dienos keičiasi 3 ir 54 maršrutų autobusų bei 1, 2, 4, 7, 8, 10, 11, 15, 16 maršrutų troleibusų darbo dienų , nuo 16 d. (šventinė diena) keičiasi 3 maršruto autobusų ir 1, 4, 7, 9, 10A, 11, 12, 15, 16 maršrutų troleibusų poilsio dienų eismo tvarkaraščiai.

Plačiau
03 vasario
2023

Vasario 8 dieną UAB „Kauno autobusai“ švenčia 89-ąjį gimtadienį

Vasario 8 dieną UAB „Kauno autobusai“ švenčia 89-ąjį gimtadienį ir šia proga kviečia keleivius užsukti ir pasipildyti į naują keleivių aptarnavimo centrą. Šią dieną pasipildžius savo viešojo transporto kortelę 5 Eur ar daugiau keleivių aptarnavimo centre (Laivės al. 114) kiekvienas keleivis gaus dovanų naująją Žiogas kortelę.

27 sausio
2023

Prie vairo sėdo ir kaunietės, ir ukrainietė

Nors ginčų, kurios lyties atstovai vairuoja geriau, kartais vis dar užverda, lengvąjį automobilį valdanti moteris jau seniai nieko nestebina. O Kaune jas įprasta išvysti ir autobusuose, ir troleibusuose. Bendrovėje „Kauno autobusai“ dirba 757 transporto priemonių vairuotojai, iš jų net 164 – moterys.   Nors keleiviai įpratę moteris matyti prie troleibuso vairo, vis dažniau moterys renkasi vairuoti autobusą. Smalsumas nugalėjo Bendrovės „Kauno autobusai“ vairuotoja Ana Laura Jakucevičienė autobusą valdo jau penkerius metus, o jos kolegė Inga Mankauskienė – net 11 metų. Pašnekovės teigė, kad dėl savo sprendimo niekada nesigailėjo, o noras vairuoti per tiek laiko tik sustiprėjo. Kauno viešojo transporto įmonėje abi vairuotojos įsidarbino vedamos entuziazmo ir noro išbandyti save. Paklaustos, kodėl pasirinko šią profesiją, pašnekovės teigė, kad vairavimas joms – malonumas. „Dirbti nėra sunku, kai darbas patinka. Šiame darbe nėra rutinos, kiekviena diena prie autobuso vairo staigmena, nes niekada nežinai, su kokiais iššūkiais gali tekti susidurti“, – kalbėjo vairuotoja A.L.Jakucevičienė. Tuo metu I.Mankauskienė pasakojo, kad ją traukia ne tik vairavimas, bet ir techniniai autobusų parametrai. „Daug domėjausi techniniais mechanizmais, esančiais autobuse, daug išmokau, o dabar ir pati galiu greitai atpažinti gedimą“, – teigė ji.  Vairuotoja Ana Laura Jakucevičienė. Įmonės nuotr. Pirma kelionė – be streso Inga pasakojo į pirmąjį važiavimą ankstų žiemos rytą atvykusi kupina pasitikėjimo savimi ir ryžto. „Buvau teigiamai nusiteikusi, todėl pirmasis važiavimas buvo sėkmingas, greitai pavyko viską perprasti ir išmokti. Dėl šios priežasties mano stažuotė truko tik 4 dienas, o po jos leidausi į „nuotykius“ viena“, – juokavo Inga.

Plačiau

Pereiti
į KVT

Skip to content