Naujienos

21 rugsėjo
2018

Tūkstančiams maldininkų – nemokamas viešasis transportas ir specialūs autobusų ir troleibusų maršrutai

UAB „Kauno autobusai“ drąsiai priėmė iššūkį istorinio įvykio – Popiežiaus Pranciškaus vizito Kaune metu taip suorganizuoti autobusų ir troleibusų eismą iki Kauno Santakos, kur vyks susitikimas su Šventuoju Tėvu, kad tūkstančiai maldininkų čia galėtų atvykti patogiai iš visų miesto pakraščių.

Plačiau
27 liepos
2018

Sąžiningas poelgis atspindi darbuotojų vertybes

Kaip pasielgtumėte, jei netikėtai rastumėte kažkieno pamestą keturženklę pinigų sumą? Toks klausimas net nekilo UAB „Kauno autobusai“ troleibuso vairuotojui, kuris troleibuse rado vyrišką rankinę su didele pinigų suma.

Plačiau
25 liepos
2018

Duodami kraują dalinamės gyvenimu su kitais

„Neseniai mano artimam žmogui buvo atliktos kelios operacijos, kurių metu teko perpilti kraują, – sako UAB „Kauno autobusai“ darbuotoja Raimonda. – Jaučiuosi skolinga už tokią pagalbą, tad pati duodama kraujo nors kažkiek tą skolą grąžinsiu ir padėsiu kitam ligoniui, kuriam mano kraujas galbūt suteiks dar vieną šansą gyventi.“

Plačiau
18 liepos
2018

Savarankiška kelionė viešuoju transportu: iššūkis ar dar vienas žingsnis pirmyn?

Ar gali neįgalūs asmenys savarankiškai keliauti miesto viešuoju transportu ir su kokiomis kliūtimis jie susiduria keliaudami? Norėdami suprasti intelekto arba kompleksinę negalią turinčius keleivius, UAB „Kauno autobusai“ atstovai pasinaudojo Kauno „Arkos“ bendruomenės kvietimu ir apsilankė šios bendruomenės namuose.

Plačiau
12 birželio
2018

Bendrovės veikla 2017–2018 metais: planuojamos milijoninės investicijos ir padėkos vairuotojams

 

Plačiau

Pereiti
į KVT