Naujienos

15 spalio
2018

Regėjimo negalią turinčių keleivių poreikiams – dar geresnės išmaniosios paslaugos

Regėjimo negalią turintys žmonės Kaune dabar dar drąsiau galės keliauti viešuoju transportu ir plėsti savo integraciją į visuomenę galimybes. UAB „Kauno autobusai“ pristato dar didesnį analogų neturinčios mobiliosios programėlės „KVT Balsas“, išsprendžiančios didžiulę viešuoju transportu keliaujančių aklųjų ir silpnaregių problemą, spektrą.

Plačiau
03 spalio
2018

Istorinė diena Kaune: miestas perka naujus troleibusus, kurie pakeis visus senuosius

Kaune važinėjantys senieji „Škoda“ troleibusai netrukus keliaus užtarnauto poilsio. Visus juos pakeis 85 nauji ir modernūs „Solaris Trollino 12“. Su senaisiais troleibusais Kaunas atsisveikins originaliu būdu – visi jie virs gatvės meno kūriniais.

Plačiau
21 rugsėjo
2018

Tūkstančiams maldininkų – nemokamas viešasis transportas ir specialūs autobusų ir troleibusų maršrutai

UAB „Kauno autobusai“ drąsiai priėmė iššūkį istorinio įvykio – Popiežiaus Pranciškaus vizito Kaune metu taip suorganizuoti autobusų ir troleibusų eismą iki Kauno Santakos, kur vyks susitikimas su Šventuoju Tėvu, kad tūkstančiai maldininkų čia galėtų atvykti patogiai iš visų miesto pakraščių.

Plačiau
27 liepos
2018

Sąžiningas poelgis atspindi darbuotojų vertybes

Kaip pasielgtumėte, jei netikėtai rastumėte kažkieno pamestą keturženklę pinigų sumą? Toks klausimas net nekilo UAB „Kauno autobusai“ troleibuso vairuotojui, kuris troleibuse rado vyrišką rankinę su didele pinigų suma.

Plačiau
25 liepos
2018

Duodami kraują dalinamės gyvenimu su kitais

„Neseniai mano artimam žmogui buvo atliktos kelios operacijos, kurių metu teko perpilti kraują, – sako UAB „Kauno autobusai“ darbuotoja Raimonda. – Jaučiuosi skolinga už tokią pagalbą, tad pati duodama kraujo nors kažkiek tą skolą grąžinsiu ir padėsiu kitam ligoniui, kuriam mano kraujas galbūt suteiks dar vieną šansą gyventi.“

Plačiau

Pereiti
į KVT