Naujienos

12 birželio
2018

Bendrovės veikla 2017–2018 metais: planuojamos milijoninės investicijos ir padėkos vairuotojams

 

Plačiau
11 gegužės
2018

Kokybinis kontaktinio tinklo šuolis – greitesniam judėjimui

Kokybinio augimo metas – taip galime įvardyti pastarąjį UAB „Kauno autobusai“ veiklos laikotarpį. Paskelbti du labai reikšmingi viešieji pirkimai, pradedantys kardinalaus bendrovės atsinaujinimo etapą – 85 naujų, modernių,  žemagrindžių troleibusų ir 50 naujų autobusų. Nors šiuo metu dar vyksta konkursai, tačiau pastebimas labai didelis gamintojų susidomėjimas, tad tikimasi, kad konkurencija ir pasiūla tikrai bus nemaža.

Plačiau
10 gegužės
2018

Klientų informavimo pranešimas dėl asmens duomenų tvarkymo

UAB “Kauno autobusai” (toliau “mes” arba “duomenų valdytojas”) tvarko Jūsų asmens duomenis. Šiame pranešime rasite informaciją apie tai kokius asmens duomenis ir kokiu tikslu tvarkome, kam galime perduoti informaciją apie Jus, kiek laiko saugome ir kokias teises Jūs, kaip duomenų subjektas, turite.

Plačiau
26 balandžio
2018

Vairuotojai tobulina pirmosios pagalbos įgūdžius

Keleiviui, kuriam miesto viešajame transporte staiga pasidarė bloga, kažką suskaudo, patyrė sužalojimų eismo įvykio metu ar kitų sveikatos sutrikimų, dera žinoti, kad pirmasis pagalbininkas šioje situacijoje yra autobuso ar troleibuso  vairuotojas.

Plačiau
01 kovo
2018

„Kauno autobusai“ studentams pristatė darbo galimybes

UAB “Kauno autobusai” atstovai Kauno technikos kolegijos renginio “KTK Karjeros diena 2018 “ metu pristatė kolegijoje studijuojantiems jaunuoliams galimybes dirbti ar atlikti praktiką bendrovėje.

Plačiau

Pereiti
į KVT