Naujienos

11 spalio
2019

Dažninamas 54-ojo ir 68-ojo maršrutų vežimas, keičiasi 21-ojo maršruto trasa

Nuo 2019 m. spalio 14 d. iki lapkričio 15 d. dėl uždarytos nuovažos nuo automobilių viaduko per kelią A1 Vilniaus kryptimi  į PLC „Mega“ nevažiuos 21-ojo maršruto autobusai. Autobusų eismas trumpinamas iki Šiaurinio aplinkkelio tilto stotelės. Iki Salių autobusai važiuos įprastais laikais.

Plačiau
10 spalio
2019

Bendrovė domisi kaip keleiviai vertina paslaugos kokybę

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, UAB „Kauno autobusai“ organizuoja keleivių apklausą dėl paslaugų kokybės vertinimo.

Plačiau
09 spalio
2019

Senuosius troleibusus keičia vis daugiau naujų Solaris troleibusų !

Rugsėjo 30-ąją miesto gyventojams pristatyti naujieji Solaris Trollino 12 troleibusai vis dažniau pastebimi Kauno gatvėse. Jie sparčiai keičia beveik tris dešimtmečius tarnavusius Škoda troleibusus. 85 naujieji troleibusai suteiks ne tik išskirtinį komfortą, bet ir galimybę kelionės metu pasikrauti mobilųjį telefoną ar su savimi pasiimti dviratį. Šiuo metu Kauno miestą jau pasiekė 19 naujų troleibusų, 7 iš jų jau veža kauniečius, likusiuosius pritaikius prie viešojo transporto sistemos į miesto gatves planuojama išleisti artimiausiomis dienomis. Su senaisiais „Škoda“ troleibusais bus atsisveikinta garbingai - miesto gyventojai ir svečiai su menininkų darbais dabintais troleibusais galės atsisveikinti viešame renginyje, apie kurį paskelbsime artimiausiu metu.

Plačiau
08 spalio
2019

„Žiogu“ keliavęs studentas ne tik sutaupė, bet ir laimėjo 1000 eurų !

Rugsėjo pradžioje bendrovės „Kauno autobusai“ paskelbtas konkursas „Rekordinis Žiogo keleivis“ turi savo laimėtoją ! Juo tapo Kaune besimokantis ir dirbantis Mantas Stankaitis !

Plačiau
01 spalio
2019

Spalio 1 d. viešasis transportas senjorus veš nemokamai

Kauno miesto savivaldybės Tarybos sprendimu,  Pagyvenusių žmonių dieną  spalio 1-ąją  visi pensijinio amžiaus žmonės vietinio susisiekimo transportu (autobusais ir troleibusais) gali važiuoti nemokamai.

Plačiau

Pereiti
į KVT