Naujienos

22 lapkričio
2019

Kaunas perka 100 hibridinių autobusų

Kauno viešojo transporto vežėjas UAB „Kauno autobusai“ tęsia ambicingus planus atnaujinti viešojo transporto parką, paverčiant jį ne tik visiškai žemagrindžiu, bet ir ekologišku. Įsigijus 100 naujų hibridinių autobusų „MAN“ daugiau nei pusė autobusais teikiamų paslaugų bus teikiamos naujomis transporto priemonėmis.

Plačiau
22 lapkričio
2019

Nuo lapkričio 23 d. poilsio ir švenčių dienomis į Karmėlavos kapines veš 25 mažos talpos autobusas

Nuo 2019 m. lapkričio 23 d. tik poilsio ir švenčių dienomis 25-ojo maršruto  mažos talpos autobusas iš Kalniečių poliklinikos stotelės važiuos iki Karmėlavos kapinių. Autobusas stos visose maršrute esančiose stotelėse, taip pat Karmėlavos naujosios kapinės, Pilėnų g.  ir senosios Karmėlavos kapinės stotelėse.

Plačiau
25 spalio
2019

Gatvės meno paroda „Atia, senienos ! Labas, naujienos !“ Kaune pritraukė būrį smalsuolių

Sekmadienį, spalio 27 d., Savanorių prospektas išsirikiavo didžiausia gatvės meno galerija po atviru dangumi. Daugiau nei prieš tris dešimtmečius pagaminti  ir su ne viena karta pasenę „Škoda“ troleibusai Kaune netrukus baigs savo kelionę. Metų pradžioje gatvės meno eksponatais tapę troleibusai kvietė kauniečius į paskutinį susitikimą.

Plačiau
22 spalio
2019

UAB „Kauno autobusai“ apdovanoti už aktyviausią trišalį bendradarbiavimą

Spalio 10 d. Kaune vykusioje Užimtumo tarnybos konferencijoje „Darbdaviai 2019“ įteikti apdovanojimai šalies darbdaviams, per Nepriklausomybės laikotarpį labiausiai prisidėjusiems didinant gyventojų užimtumą įvairiuose Lietuvos regionuose. Tai vienas iš renginių, skirtų paminėti Užimtumo tarnybos šimtmetį ir pirmuosius Užimtumo tarnybos veiklos metus, kuriame pristatytos bendradarbiavimo gerosios patirtys didinant gyventojų užimtumą, šiandienos pasaulio ir Lietuvos ekonomikos įžvalgos.

Plačiau
10 spalio
2019

Bendrovė domisi kaip keleiviai vertina paslaugos kokybę

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, UAB „Kauno autobusai“ organizuoja keleivių apklausą dėl paslaugų kokybės vertinimo.

Plačiau

Pereiti
į KVT