Kauno autobusaiBe kategorijosĮmonės darbuotojai su vaikais kartu praleido savaitgalio popietę

Įmonės darbuotojai su vaikais kartu praleido savaitgalio popietę

2019 liepos 09

Birželio 29 d. 11 val. UAB „Kauno autobusų” I parke (Raudondvario pl.105) įmonės darbuotojai, su savo vaikais susitiko „Šeimų savaitgalio“ šventėje.

Šventės metu darbuotojų atžalos turėjo galimybę pamatyti visas parko teritorijoje stovinčias transporto priemones, iš arčiau pažvelgti į vairuotojo, mechaniko darbus bei susipažinti su slapta parko gyventoja – gyvate. Į Lietuvos rekordų sąrašą įtrauktas kaip ilgiausias Lietuvoje registruotas autobusas, 25 m „Van Hool AGG 300“ autobusas, parko darbuotojų dar vadinamas gyvate, vaikus nuvežė ne tik į specialią įmonės autobusų plovyklą, bet ir į Aleksote esantį Aleksoto funikulierių.

Šventės dalyvius džiugino ir prizais vaikus apdovanojo šuniukas policininkas Čeisas ir šuniukė Sky, vaikai turėjo unikalią galimybę pamatyti, pasivaikščioti bei įsiamžinti istoriniame lietuviškame autobuse „KAG“ bei viename pirminių įmonės autobusų iš vakarų Europos Vanhool AU124. Visi „Šeimų savaitgalio“ dalyviai palikdami įmonės autobusų parką buvo apdovanoti simbolinėmis dovanomis.

Siekiama, kad tradicija tapsiančioje šventėje, darbuotojų atžalos galėtų ne tik geriau pažinti jų mamos ar tėčio darbovietę, susirasti draugų, išgirsti įkvepiančių istorijų, bet ir atrasti pašaukimą galbūt savo būsimai profesijai.

 

 

Viešųjų ryšių specialistė Patricija Elžbieta Zarankaitė


Pereiti
į KVT

Skip to content