Kauno autobusaiBe kategorijos16 trulo ratai: meilė laisvei veža!

16 trulo ratai: meilė laisvei veža!

2019 vasario 21

„Heyy Hau Kaunieti! Ar tu pasiruošęs? Mes atvažiuojam!“ – tokiais jaunatviškai emocingais žodžiais vasario 14-ąją į pakvaišusią kelionę 16-ojo maršruto troleibusu kauniečius kvietė KTU Inžinerijos licėjaus teatro studijos „Kubas“ jaunuoliai.

Kodėl meilės dieną ir 16-uoju maršrutu? Todėl, kad jaunimas, atsiliepdamas į  Lietuvos Respublikos Prezidentės kvietimą švęsti Vasario 16-ąją linksmai ir išradingai, nusprendė šioje fiestoje sujungti vasario 14-osios skelbiamą MEILĘ ir vasario 16-osios LAISVĘ. Vasario 14-ąją jie surengė išskirtinę Nepriklausomybės šventės akciją – keturių valandų trukmės kelionę vintažiniu troleibusu, turinčiu Lietuvos laisvei simbolinį numerį – 16.

„Pasitikime kartu meilės ir patriotiškumo dieną bei praleiskime ją kitaip, neįprastai. Kviečiame į plotą ant ratų, vaišiname arbata, kuriai puodelius dekoravo KTU Inžinerijos licėjaus vaikai!“ – FB paskyroje į būsimas šėliones kvietė moksleiviai.

UAB „Kauno autobusai“ su džiaugsmu pritarė „patriotiškai pamišusių“ jaunuolių šėlionėms ir geranoriškai leido akciją rengti pačiame seniausiame, jau tikrai istoriniame  bendrovės troleibuse, kartais vadinamu „Linksmuoju“ Šis tą dieną riedėjo Kauno gatvėmis maršrutu „Partizanų g.–Centras“ ir nemokamai vežė keleivius įprastu maršrutu visiškai neįprastai.

Ruošdamiesi šventei, kiečiausi KTU Inžinerijos licėjaus menininkai išpiešė savo rankomis 400 originalių puodelių mėtinei arbatėlei su sausainukais, kuriuos dalino nustebusiems keleiviams.

„Pakvaišusiame 16-ojo maršruto troleibuse mokiniams žiauriai smagiai pavyko sujungti MEILĘ ir LAISVĘ, – įspūdžiais dalinosi licėjaus meno vadovas Tomas Erbrėderis. – Smagu buvo ir senjorams, ir mažiesiems keleiviams, kurie patys savo rankomis galėjo ant skruosto nusipiešti Lietuvos trispalvę arba palikti žymę ant drobės, kuri atiteks Prezidentei, jei pavyks laimėti konkursą.“

Bendrovė „Kauno autobusai“ džiaugiasi, kad moksleiviams pavyko įgyvendinti savo svajonę ir kovo 17 dieną visa komanda vyks į Prezidentūrą atsiimti apdovanojimo.

Sveikiname! Ir mes kartu su jais buvome KAUNASTIC!


Pereiti
į KVT